سر خط خبر ها
برگزاری نشست هماهنگی انجمن در راستای جشنواره عکس نور

برگزاری نشست هماهنگی انجمن در راستای جشنواره عکس نور

مسئول انجمن عکس بسیج هنرمندان استان چهارمحال بختیاری گفت: در راستای برگزاری چهارمین دوسالانه عکس سراسری نور ، نشست هماهنگی عکاسان منتخب و استاد راهنما در دفتر انجمن عکس برگزار شد.

مسئول انجمن عکس بسیج هنرمندان استان چهارمحال بختیاری گفت:

در راستای برگزاری چهارمین دوسالانه عکس سراسری نور ، نشست هماهنگی عکاسان منتخب و استاد راهنما در دفتر انجمن عکس برگزار شد.

بهرام شمسی پور در گفت و گو با روابط عمومی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور با اشاره به برگزاری نشست با حضور اعضای انجمن عکس بسیج اظهار داشت: در این نشست که در راستای اهداف چهارمین دوسالانه عکس نور برگزار گردید، مقرر شد که با تبلیغات در فضای مجازی و همچنین بهره مندی از ظرفیت مراکز هنری بسترهای جذب حداکثری هنرمندان عکاس استان به منظور حضور و مشارکت در این جشنواره فراهم شود.
وی با اشاره به امکان حضور همه عکاسان استان در بخش آزاد جشنواره افزود: از آنجایی که این جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه برگزار می شود ضروری است که جلسه ای توجیهی با عکاسان فعال استان برای حضور پررنگ در بخش آزاد برگزار و با تشریح فراخوان و پاسخگویی به سوالات هنرمندان عکاس، گام های مطلوبی در راستای بالابردن سطح کیفی آثار عکاسان استان برای شرکت در این جشنواره برداشت.
مسئول انجمن عکس بسیج هنرمندان استان چهارمحال بختیاری تصریح کرد: هنرمندان عکاس شرکت کننده در بخش ویژه این جشنواره توجه داشته باشند که در راستای انجام پروژه ها و همینطور تهیه مجموعه های عکس الویت ها و دغدغه های سازمان بسیج هنرمندان را مد نظر داشته و با رهنمودهای استاد راهنما نسبت به ثبت آثار و تکمیل پروژه اقدام کنند.

شمسی پور با اشاره به انتخاب موضوع و هماهنگی با استاد راهنما گفت: در این نشست مقرر گردید که عکاسان منتخب تا دو روز آینده نسبت به آماده سازی طرح پروژه با توجه به موضوع مصوب شده با هماهنگی استاد راهنما اقدام کرده و نتیجه را به اطلاع انجمن عکس بسیج هنرمندان استان برسانند.

وی ادامه داد: به منظور افزایش همبستگی و مشارکت هنرمندان در این جشنواره ملی ، تا اتمام زمان ارسال آثار جلسات و نشست هایی با حضور استاد راهنما و عکاسان متخب و اعضای انجمن به صورت مستمر برگزار شود.

گزارش تصویری
نظرات خوانندگان