سر خط خبر ها
کارگاه توجیهی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور

کارگاه توجیهی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور

کارگاه توجیهی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور به همت انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی مسئول انجمن عکس سازمان هنرمندان ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت های هنری و تلاش برای معرفی ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی را از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد.

بهرام شمسی پور استعداد یابی از بین جوانان و نوجوانان و حفظ انسجام هنرمندان عکاس متعهد و تولید آثار فاخر هنر عکاسی را از دیگر اهداف این جشنواره برشمرد و گفت: چهارمین جشنواره دوسالانه سراسری عکس بسیج با موضوعات انقلابی، فرهنگی، اجتماعی و مقاومت برگزار می شود که علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر در این رابطه می توانند به پایگاه اینترنتی torfehonar.ir مراجعه نمایند.

در ادامه این کارگاه، مسئول بسیج هنرمندان استان نیز از اعلام آمادگی این سازمان برای حمایت از هنرمندان عکاس شرکت کننده در این جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به نقش جایگاه مردم استان در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و وجود فرهنگ های اصیل و آداب و رسوم منحصر به فرد در استان و نیز جاذبه های گردشگری، زمینه و شرایط برای خلق آثار هنری در رشته عکس با رویکرد مجموعه فراهم است.
وی با اشاره به نقش استان در تولید محصولات دامی و صنایع دستی این مزیت را از دیگر عوامل موثر برای تولید آثار هنری هنرمندان عکاس عنوان کرد.

در پایان کریم منزوی از اساتید دانشگاه و استاد راهنمای جشنواره عکس به تبیین ویژگی های مجموعه های عکس پرداخت و تعدادی از آثار مجموعه عکس مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

نظرات خوانندگان