سر خط خبر ها
تمدید مهلت ارسال آثار  به چهارمین دوسالانه عکس نور

تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین دوسالانه عکس نور

مهلت ارسال آثار به چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور تا بیستم آبان ماه تمدید شد.

دبیر اجرایی چهارمین دو سالانه سراسری عکس نور گفت: مهلت ارسال آثار به چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور تا بیستم آبان ماه تمدید شد.

یوسف گرامی در گفتگو با روابط عمومی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به استقبال هنرمندان عکاس از چهارمین دوسالانه عکس نور و درخواست مکرر شرکت‌کنندگان در بخش ویژه جشنواره و همچنین پیش رو بودن ایام پیاده‌روی اربعین حسینی، شورای سیاست گذاری جشنواره مهلت ارسال آثار را به مدت یک ماه تمدید کرد.

وی افزود: عکاسان بخش ویژه و هنرمندان علاقمند به شرکت در بخش آزاد جشنواره تا 20 آبان ماه امسال فرصت دارند در سایت جشنواره به آدرس www.torfehonar.ir ثبت نام و اقدام به ارسال آثار خود کنند.

دبیر اجرایی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور تصریح کرد: نظر به تصمیم شورای سیاست گذاری ، 5 آذرماه اسامی راه یافتگان منتشر و 22 آذرماه نیز نفرات برگزیده در آیین اختتامیه معرفی و جوایز نفرات برتر اهدا می شود.
وی در پایان با تاکید به پروژه محور بودن دوسالانه افزود: عکاسان شرکت کننده در بخش آزاد با ارسال دو مجموعه عکس و عکاسان منتخب بخش ویژه با ارسال یک مجموعه عکس امکان شرکت در دوسالانه را دارند به طوری که هر مجموعه باید در قالب ۷ الی ۱۲ عکس به همراه بیانیه در سایت بارگذاری شود.

برای دانلود فایل پوستر اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل فراخوان اینجا کلیک کنید

نظرات خوانندگان