سر خط خبر ها
گردهمایی دبیران استانی دوسالانه سراسری عکس نور برگزار شد.

گردهمایی دبیران استانی دوسالانه سراسری عکس نور برگزار شد.

گردهمایی دبیران استانی دوسالانه سراسری عکس نور در حاشیه برگزاری دوره توانمندسازی انجمن‌ها و کانون‌های بسیج هنرمندان در رامسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور؛ گردهمایی مسئولین انجمن‌های عکس بسیج سراسر کشور با حضور کمال الدین شاهرخ، یوسف گرامی، ناصر افراسیابی، داریوش عسگری و عادل عزیزی و عوامل اجرایی دوسالانه برگزار شد.

در این دوره، ضمن تشکیل جبهه هنری انقلاب اسلامی، مسائل و مشکلات پیش روی انجمن‌های عکس بسیج سراسر کشور مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهایی ارائه شد.

شاهرخ به عنوان دبیر کل چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور نیز تاثیرگذاری در جریان های هنری استانی و شهرستانی از جمله مسئولیت های مهم دبیران انجمن های استانی دانست و تاکید کرد: دبیران استانی باید با بهره‌مندی از بسترهای فضای مجازی و ظرفیت های آن به دنبال ایجاد جریان‌های هنری در استان خود باشند.

وی ادامه داد: همچنین با بررسی برنامه های انجمن عکس این حرکت فرهنگی را تنها محدود به زمان برگزاری دوسالانه ندانند و همچنان به شکل مستمر آن را برای اثربخشی فعالیت‌ها ادامه دهند.

دبیر کل چهارمین دوسالانه سراسری عکس نور تصریح کرد: یکی دیگر از رسالت های مهم مسئولین انجمن‌های عکس بسیج در استانها توجه به بحث شبکه سازی است که با استفاده از ظرفیت هنرمندان بسیجی باید به دنبال اجرایی کردن آن باشند .
در ادامه توضیحاتی نیز در راستای موضوعات دوسالانه و روند برگزاری آن توسط عوامل اجرایی مطرح گردید.

گفتنی است در روز پایانی این دوره، حکم دبیران استانی به منظور پیگیری مستند و هرچه بهتر اهداف دوسالانه سراسری عکس نور در استان‌ها به مسئولین انجمن‌های عکس بسیج سراسر کشور اهدا شد.

گزارش تصویری
نظرات خوانندگان