سر خط خبر ها
نمایشگاهی از استعدادهای عکاسی

نمایشگاهی از استعدادهای عکاسی

گالری صفر و یک اصفهان این روزها میزبان منتخبی از آثار نمایشگاه «استعداد آگ» است؛ آثاری که در قالب یک کتاب نیز منتشر شده و دوم اسفندماه از آن رونمایی خواهد شد.

مدیر گالری «صفر و یک» اظهار کرد: گالری آگ (Ag) تهران، با هدف حمایت از استعدادهای نوظهور عکاسی، فراخوانی را منتشر کرد و آثار منتخب به مدت ۹ هفته در این گالری به نمایش درآمد. اکنون و پس از تهران، گالری صفر و یک اصفهان میزبان منتخبی از این آثار شده است.

نیما سنبلستان ادامه داد: ۱۸ مجموعه عکس «استعداد آگ» که برخی شامل یک تک عکس و برخی دارای بیست و اندی فریم است، به انتخاب هیأت‌داوران تا دوم اسفندماه در گالری صفر و یک برپاست و آثاری از علیرضا افشاری، امین یوسفی، آرش قاضی، شاهین دانشفر، مهری رحیم زاده، بیتا هوشمند، صبا خوانساری، فتانه رحیمی، عبدالرحمان مجرد، مهسا پورحسینی، انسیه امیرفر، محمدصادق صارمی، فرید موسوی، مریم نژاد صفاری، فاطمه پازوکی، کاووس حسین پور، مرضیه حیدرزاده، شروین امدادیان و فردین نظری را در آن می‌توان دید.

مدیر این گالری تصریح کرد: عمده آثار این نمایشگاه نگاه معاصری به عکاسی دارد و بحث انسان معاصر و برخورد او را با طبیعت و آثار تاریخی مد نظر قرار داده است.

وی افزود: احتمال دارد که این نمایشگاه در شهرهای دیگر نیز برگزار شود، اما هنوز تصمیم قطعی دربارۀ آن گرفته نشده و پس از تهران، اصفهان نخستین شهری است که میزبان نمایشگاه «استعداد آگ» شده.

سنبلستان از چاپ کتاب آثار منتخب «استعداد آگ» از سوی نشر نظر نیز خبر داد و گفت: گالری آگ تهران علاوه بر برپایی نمایشگاه برای این استعدادهای نوظهور، آثار آنان را در قالب یک کتاب ماندگار نیز چاپ کرده و دوم اسفندماه در گالری صفر و یک اصفهان از این کتاب رونمایی خواهد شد.

نظرات خوانندگان