سر خط خبر ها
نمایشگاه یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر با ۶۰ اثر

نمایشگاه یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر با ۶۰ اثر

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره گفت: در نمایشگاه یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر، ۳۰ اثر دانشجویان در بخش طراحی و ۳۰ اثر در بخش عکاسی به نمایش گذاشته شد.

مهران هوشیار درباره نمایشگاه یادمان سردار سلیمانی  و ۱۷۶ کبوتر مهاجر که در دانشگاه سوره برگزار شد، اظهار داشت:این نمایشگاه در وهله اول با هدف تجلیل از شهید سردار سلیمانی  طراحی شد اما پس از سانحه سقوط هواپیمای اوکراین پیشنهاد شد تا موضوع شهادت این مسافران را نیز در کنار این برنامه قرار گیرد.

وی هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه را گرامی‌داشت یاد وخاطره شهدا عنوان کرد و افزود: فراخوانی ازطریق رسانه‌ها و شهرداری منطقه ۱۰ تهران در چهار بخش عکاسی، طراحی پوستر، لوگو و تصویرسازی اعلام شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره یادآور شد: نمایشگاه یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر در رشته های هنری از قبیل طراحی پوستر و عکاسی پذیرای آثار ۴۰۳ هنرمند عکاس و طراح خلاق و انقلابی بود که پس از داوری و ارزیابی آثار، ۶۰ اثر به این نمایشگاه  راه یافت.

هوشیار ادامه داد: قرار بود این نمایشگاه در ایام دهه فجر پس از داوری آثار در گالری آیه دانشگاه سوره به نمایش گذاشته و آثار برگزیده نیز انتخاب شود.

وی تصریح کرد: در مراسم اختتامیه نمایشگاه یادمان سردار سلیمانی و ۱۷۶ کبوتر مهاجر که  ۲۹ بهمن برگزار می شود جوایز برگزیدگان این جشنواره نیز اهدا می‌شود. در ضمن بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره و به افزودن بخش شعر و متون مکتوب به این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در کنار این موضوع دانشکده فرهنگ و ارتباطات هم کنگره ادبی و شعری را در این راستا برگزار کرده است، موضوع برنامه به بخش ادبی، غصه و متون مکتوب هم افزوده شد.

به گزارش ایرنا، نمایشگاه یادمان سردار ایران و ۱۷۶ کبوتر مهاجر در گالری آیه دانشگاه سوره افتتاح شد. در آیین افتتاحیه که بعد از ظهر ۱۹ بهمن ماه با همکاری شهرداری منطقه ۱۰برگزار شد، شهربانو امانی عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، محمد حسین ساعی رییس دانشگاه سوره، معاونین و چند تن از اعضای هیأت علمی این دانشگاه، حسین بحیرایی شهردار منطقه ۱۰، جمعی از معاونین و مدیران شهری در دانشگاه فرهنگی و هنری سوره شرکت داشتند.

نظرات خوانندگان